Privatumo politika

„ ReSolution“ gerbia Jūsų privatumą ir tvarko asmens duomenis tik konkrečiai apibrėžtais tikslais ir apimtimi. Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija, kaip „ReSolution“ tvarko asmens duomenis. Ši privatumo politika taikoma „ReSolution“ ir asmenims, kurie naudojasi, naudojosi, išreiškė ketinimą naudotis arba yra kaip nors kitaip susiję su „ReSolution“ teikiamomis paslaugomis, tarpusavio santykiams, įskaitant santykius su asmenimis, atsiradusius iki šios privatumo politikos įsigaliojimo.

SĄVOKOS

BENDROSIOS NUOSTATOS

Šioje privatumo politikoje pateikiamos bendros nuostatos, kaip „ReSolution“ tvarko Asmens duomenis. Papildoma informacija apie Asmens duomenų tvarkymą gali būti pateikta paslaugų sutartyse ir kituose su paslaugomis susijusiuose dokumentuose, taip pat „ReSolution“ interneto svetainėje.

ASMENS DUOMENŲ KATEGORIJOS, TVARKYMO TIKSLAI IR PAGRINDAS

„ReSolution“ tvarko Asmens duomenis tik remdamasi asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimais. Paprastai „ReSolution“ tvarko Asmens duomenis siekdama sudaryti sutartis ir užtikrinti jų vykdymą. Asmens duomenys gali būti tvarkomi sutikimo pagrindu, pavyzdžiui, tiesioginės rinkodaros tikslais. Taip pat „ReSolution“ tvarko Asmens duomenis vykdydama teisines prievoles ir teisėto intereso pagrindu (tik, jei Duomenų subjekto interesai nėra viršesni).

SLAPUKAI

„ReSolution“ interneto svetainėje naudojami slapukai. „ReSolution“ naudojamus slapukus reglamentuoja Slapukų politika, kuri skelbiama „ReSolution“ interneto svetainėje.

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS

Asmens duomenys gali būti gaunami tiesiogiai iš Duomenų subjekto, iš Duomenų subjekto veiklos jam naudojantis paslaugomis ir išorinių šaltinių bei kitų trečiųjų šalių (pavyzdžiui, partnerių, registrų ir kt.).

ASMENS DUOMENŲ GAVĖJAI

DUOMENŲ SAUGUMAS

„ReSolution“ svarbu apsaugoti Jūsų Asmens duomenis. „ReSolution“ užtikrina Asmens duomenų konfidencialumą pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus ir tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, skirtų apsaugoti Asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo, atsitiktinio praradimo, pakeitimo ar sunaikinimo ar kitokio neteisėto tvarkymo, įgyvendinimą.

GEOGRAFINĖ TVARKYMO TERITORIJA

Paprastai Asmens duomenys tvarkomi Europos Sąjungos / Europos ekonominėje erdvės (ES/EEE) teritorijoje, tačiau teisės aktų nustatytais atvejais jie gali būti perduodami ir tvarkomi už ES / EEE ribų.

SAUGOJIMO LAIKOTARPIS

Asmens duomenys tvarkomi ne ilgiau nei yra būtina. Asmens duomenų saugojimo laikotarpis apibrėžiamas atsižvelgiant į sudarytų sutarčių pobūdį, „ReSolution“ teisėtą interesą arba teisės aktų reikalavimus (pavyzdžiui, reglamentuojančius archyvavimo terminą ir kt.).

JŪSŲ, KAIP DUOMENŲ SUBJEKTO, TEISĖS

Jūs turite teisę:

TREČIŲJŲ ŠALIŲ INFORMACIJA

„ReSolution“ interneto svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines ir socialinius tinklus. „ReSolution“ nėra atsakinga už trečiųjų šalių pateikiamos informacijos turinį, privatumo politiką ir taikomas duomenų saugumo priemones. Trečiosios šalys gali tvarkyti Asmens duomenis pagal kitas sąlygas nei „ReSolution“, todėl norėdami susipažinti su jų vykdomu Asmens duomenų tvarkymu, kreipkitės į juos.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jūs turite teisę kreiptis į „ReSolution“, siekdami pateikti paklausimus, atšaukti duotus sutikimus, teikti prašymus dėl Duomenų subjekto teisių įgyvendinimo ir skundus dėl Asmens duomenų tvarkymo, atsiunčiant juos el. paštu info@ReSolution.lt

PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

„ReSolution“ turi teisę šią privatumo politiką keisti. Rekomenduojame reguliariai apsilankyti „ReSolution“ interneto svetainėje ir susipažinti su naujausia informacija.

Slapukų politika

 

KAS YRA SLAPUKAI IR KODĖL JIE NAUDOJAMI?

Slapukai (angl. cookies) tai kompiuteriniai duomenys (dažniausiai maži tekstiniai failai), kurie svetainės www.ReSolution.lt gali būti išsaugoti Jūsų kompiuterio, telefono ar planšetės naršyklėje. Juose saugoma tam tikra informacija (pavyzdžiui, Jūsų pageidaujama kalba ar svetainės nuostatos), kurią Jūsų naršyklė gali mums pakartotinai perduoti, kai kitą kartą lankysitės mūsų svetainėje. Svetainėje www.ReSolution.lt slapukai paprastai naudojami norint palengvinti Jums naudojimąsi svetaine, pateikti konkretesnę bei tinkamesnę informaciją. Naudojant slapukus, Jūs atpažįstamas kaip lankytojas, mums lengviau suvokti Jūsų poreikius. Gauti lankomumo statistiniai duomenys naudingi norint nustatyti interneto svetainės efektyvumą ir ją tobulinti. Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“ žiniatinklio analizės paslauga. „Google Analytics“ naudoja tam tikrus slapukus, kurie leidžia analizuoti Jūsų naudojimąsi interneto svetaine. Slapukų gauta informacija perduodama „Google“ ir „Google“ ją saugo, be kita ko, JAV esančiuose serveriuose.

KAIP PAŠALINTI SLAPUKUS?

Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Turite atminti, kad apribojus slapukus, gali nebeveikti kai kurios svetainės funkcijos. Detalias instrukcijas apie slapukų nustatymų keitimą įvairiose naršyklėse rasite adresu www.aboutcookies.org.

SVETAINĖJE WWW.RESOLUTION.LT NAUDOJAMI SLAPUKAI

Nr.

Slapukas 

Pavadinimas 

Duomenų tvarkymo tikslas 

Sukūrimo momentas 

Galiojimo pabaiga

Naudojami duomenys
1.
Slapukas, būtinas Tinklapiui funkcionuoti
october_session
Slapukas, būtinas tinklapiui funkcionuoti
Įeinant į tinklalapį
2 valandas nuo paskutinio vartotojo veiksmo tinklalapyje
Užkoduoti vartotojo svetainės lankymo nustatymai: paieškos filtrų reikšmės ir panašiai
2.
user_auth
user_auth
Slapukas, būtinas prisijungusio vartotojo funkcionalumui
Sėkmingai prisijungus su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu
5 metus nuo paskutinio vartotojo veiksmo tinklalapyje arba iki kol vartotojas atsijungia, t.y. sunaikina savo sesiją tinklalapyje
Užkoduoti vartotojo techniniai duomenys (unikalus ID ir rolė), reikalingi palaikyti prisijungusio vartotojo funkcionalumą
3.
__cfduid
__cfduid
Palaikyti Cloudflare funkcionalumą
Įeinant į tinklalapį
1 metai

4.
_ga
_gid
_gat
_ga
_gid
_gat
„Google Analytics” statistikos sistemos dalis, saugo informaciją apie lankytojo lankomas svetainės dalis, kiek kartų apsilankoma svetainėje, kokia apsilankymo trukmė, naršyklės informacija ir t.t.
Įeinant į tinklalapį

JŪSŲ TEISĖS

Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą galite rasti Privatumo politikoje. Jeigu Jums kyla klausimų dėl slapukų naudojimo, Jūs visada galite susisiektu su mumis svetainėje nurodytais kontaktais. 


Sekite NT naujienas