18 a sklypas Ketvergių k. netoli tvenkinio, su leidimu statyti 140 kv.m gyv. namą

€ 18 000

Ketvergių g. 50, Ketvergių k.

Objekto tipas: Sklypas
17.87 a

Aprašymas

Objekto segtuvas Parduodamas 17,87 a namų valdos sklypas naujame privačių namų kvartale šalia 50 ha ploto Kalvių tvenkinio, netoli "Kalvių pakrantės" gyvenamojo kvartalo. Puiki vieta gamtos apsuptyje pradėti savo namo statybas!

Įrengtas kvartalo vidaus kelias (neasfaltuotas), sklype yra įvesta trifazė elektra (15 kW), vandentiekis ir nuotekos numatytos vietinės (kvartalo), bet galima įsirengti ir individualias.

Yra parengtas ir patvirtintas individualus vieno aukšto labai patogaus išplanavimo 140 kv.m gyvenamojo namo projektas: 47 kv.m virtuvė su svetaine, išėjimu į didelę dengtą terasą, miegamasis kambarys su drabužine, vonios kambariu, du vaikų kambariai, vaikų vonios kambarys, taip pat skalbyklos patalpa, sandėliukas - katilinė. Prie namo numatyta stoginė dviem automobiliams.

Patogus privažiavimas galimas iš dviejų pusių:
- važiuojant iš Šilutės kelio pusės - asfaltuotu keliu bei geros kokybės žvyrkeliu (apie 1,5 km), atstumas iki Klaipėdos miesto - 12 km (15 min. automobiliu),
- važiuojant pro Ketvergius - asfaltuotu keliu bei geros kokybės žvyrkeliu (apie 0,5 km), atstumas iki Klaipėdos miesto - 15 km (20 min. automobiliu)

PRIVALUMAI:
- vieta šalia 50 ha ploto tvenkinio
- patogus privažiavimas
- erdvus sklypas
- parengtas labai patogaus išplanavimo vieno aukšto gyvenamojo namo projektas
- gautas leidimas statyti namą
- aplink yra gyvenantys kaimynai (naujos statybos namai)

Susidomėjote? Kilo klausimų? Norite apžiūrėti? Reikia konsultacijos dėl įsigijimo, statybų, finansavimo, kitų klausimų? Skambinkite arba palikite žinutę ir mes su Jumis susisieksime!
  • Kaina: € 18 000

Susijusios kategorijos
Sklypai Ketvergių k.

Ypatybės

  • Patogus privažiavimas
  • Detalus planas
  • Elektra
  • Šalia vandens telkinio

Vieta

Sekite NT naujienas