Parduodamas namas Jurginų g., Bajoruose, Vilniuje, 131 kv.m ploto

€ 156 000

Jurginų g. 22, Bajorų k.

Objekto tipas: Namas
5 kambariai 131 kv.m. 2 aukštai Neįrengtas/Statomas

Aprašymas

Objekto segtuvas Parduodamas šiuolaikinės architektūros, vieno aukšto namas su 10 arų žemės sklypu.
Namas dar nėra pastatytas, tačiau projektas su statybos leidimu jau yra paruošti, o pamatai jau sumontuoti. Galimos korekcijos pagal Jūsų poreikį. Namas iki pilnos dalinės apdailos gali būti pastatytas per 5-6 mėnesius. Namas parduodamas su daline apdaila, tačiau už papildomą kainą jį galima įrengti pagal Jūsų norus.

PAGRINDINĖ INFORMACIJA APIE BŪSTĄ:
- 131 kv.m.;
- Sklypo plotas – 10 a.
- 2 aukštai;
- 5 kambariai;
- Siūlomas išplanavimas – 2 vaikų kambariai, miegamasis, virtuvė su valgomuoju, svetainė, du vonios kambariai, virtuvės sandeliukas, drabužinė ir holas.
- Terasa;
- Pavėsinė dviems automobiliams;

PAGRINDINĖ INFORMACIJA APIE NAMĄ:
- Pamatai: poliniai, gręžtinių polių pamatai; Rostverkas apšiltintas iš vidaus ir apačios 150 mm storio polistirolu EPS 80; Cokolis apšiltinamas 250 mm polistirolu ir apdailinamas polimeriniu tinku.
- Sienos: išorinės sienos yra namo laikančiosios konstrukcijos; Išorinių sienų mūras - iš silikatinių 180 mm storio blokelių; vidinės pertvaros iš GKP konstrukcijų.
- Stogas: medienos karkaso; apšiltinimas 350 mm polisterolu, dengtas profiliuota skarta; Lietaus surinkimo sistema sujungta su lauko lietaus nutekėjimo sistema.
- Fasadas: šiltinamas 250 mm neoporu, apdailinamas klinkerio plytelėmis, dekoratyviniu tinku.
- Langai ir durys: plastikiniai – atitinkantys A energetinę klasę.
- Apdaila: dalinė.
- Vidaus sienos tinkuotos kalkiniu tinku; Vidaus grindys išbetonuotos, šiltinimas 250 mm storio polistirolu ir betonavimas 70 mm storio su plastifikatoriumi šildomoms grindims;
- Vidaus elektros ir silpnos srovės – įrenginėjamas įvadas 10 kw galingumo, įrenginėjama el. instaliacija visame name, rozetės, jungikliai, UTP rozetės, saugiklių skydas su saugikliais – 0 ciklas (kabeliavimas), rozečių, jungiklių, kompiuterinio tinklo dėžučių įtvirtinimas, instaliacijai įrengti įvertinta 100 taškų;
- Šildymo sistemos su temperatūros reguliavimu įrengimas – montuojama grindinio šildymo sistema su termo reguliavimu kiekviename kambaryje (automatikos kabeliavimas, automatika nemontuojama);
- Signalizacijos įrengimas: įrenginėjama apsauginė ir gaisrinė signalizacija su judesio ir gaisriniais davikliais ir galimybė priduoti saugoti apsaugos įmonei (kabeliavimo darbai).
- Šildymas: numatyta dujinis katilas. Išvedžiota grindinė kolektorinė šildymo sistema, kolektoriai reguliuojami, išvedžiota instaliacija automatiniam šildymo reguliavimui į kiekvieną patalpą.

LAUKO INŽINERINIAI TINKLAI IR GERBŪVIS:
- Gerbūvis: išlyginamas sklypas, vėja nesodinama; Įrenginėjami pagrindai iš smėlio skaldos, statomi vejos bortai ir klojamos pilkos spalvos 6 cm storio trinkelės;
- Į namą įvestas elektros įvadas, sumontuota elektros paskirstymo dėžutė;
- Pajungiama prie bendro vandens gręžinio;
- Biologinis nuotekų valymo įrenginys;
- Vidaus vandentiekis ir nuotekos (0 ciklas) – vidaus vandentiekio ir nuotekynės vamzdynų klojimas iki prietaisų.


NEMOKAMAI KONSULTUOJU:
- Visais individualių namų, butų, sklypų, pirkimo pardavimo klausimais;
 • Kaina: € 156 000
 • Kambariai: 5
 • Metai: 2020
 • Įrengimas: Neįrengtas/Statomas

Susijusios kategorijos
Parduodami namai Bajorų k.

Ypatybės

 • Signalizacija
 • Šarvuotos durys
 • Elektra
 • Dujos
 • Geras privažiavimas
 • Vietinė kanalizacija
 • Virtuvė sujung. su kamb.
 • Langai su stiklo paketais
 • Vandentiekis

Vieta

Sekite NT naujienas