Parduodamas namas Miško g., Jašiūnų mstl., Šalčininkų r. sav., 204 m2 ploto, 2 aukštai

€ 99 000

Marijampolio k., Vilniaus r. sav.

Objekto tipas: Namas
5 kambariai 204 kv.m. 2 aukštai Pilnai įrengtas

Aprašymas

Objekto segtuvas Vos 27 km nuo Liepkalnio Maksimos nutolusiame Jašiūnų miestelyje parduodamas individualus namas, tinkamas gyventi iš karto!

- Namas yra kokybiškai pastatytas: blokeliai, oro tarpas bei silikatinė plyta, pirmame aukšte iš vidaus išorinės sienos apšiltintos vata, antrame aukšte putplasčiu, visame name sudėti plastikiniai langai;

- Į namą patenkama per jaukią bei šviesią verandą, kuri gali virsti žiemos sodu ar jaukia poilsio vieta. Pirmame namo aukšte išsidėsto atskira, erdvi virtuvė, kurioje įmontuoti kokybiški virtuvės baldai. Visuose balduose sudėti Blum pritraukėjai, įmontuota orkaitė, kaitlentė bei gartraukis. Virtuvės komplektas yra labai talpus, todėl gaminti čia bus labai patogu.

- Atskira svetainė, kurioje galima priimti svečius arba leisti šeimos vakarus. Taip pat 1 aukšte yra papildomas kambarys, kuris pagal poreikį gali virsti darbo, svečių arba miegamuoju kambariu. Iš čia atsiveria pasakiškas vaizdas į mišką!

- Erdvus vonios kambarys, kuriame įrengta ne tik vonia, bet ir dušo kabina. Vonioje, virtuvėje, koridoriuje, verandoje yra išvedžiotas grindų šildymas nuo centrinio katilo, todėl komfortas garantuotas. Kiekviena šildomų grindų zona gali būti reguliuojama atskirai.

- Antras namo aukštas yra negyvenamas, tačiau visuose kambariuose yra išvedziota elektra, sienos iš vidaus apšiltintos putplasčiu, įrengtas šildomų grindų kolektorius. Iš 2 aukšto kambarių atsiveria taip pat puikus vaizdas. Čia jau yra įrengta šviesi bei šilta veranda.

- Po visu namu yra rūsys, kuriame įrengtos sandėliavimo patalpos bei katilinė. Namas šildomas kieto kuro katilu, taip pat yra kombinuotas boileris karšto vandens ruošimui (žiemą nuo katilo, vasarą nuo elektros). Name atvestas miestelio vanduo, kanalizacija - vietinė, elektra - 14 kW.

- Prie namo padaryta atskira, aptverta vieta šuniui;

- Namas buvo statytas sau, todėl jame naudotos tik kokybiškos medžiagos, parduodamas su įmontuotais baldais.

- Visa teritorija prie namo yra aptverta, privažiavimas iki pat puikiu asfaltuotu keliu. Į teritoriją galima įvažiuoti iš 2 pusių, todėl šio namo sklypas bei išplanavimas leidžia apgyvendinti 2 šeimas, jeigu tik toks poreikis būtų. Nuo kelio yra didelė žalia zona, už kurios driekiasi miškas. Aplinka yra prižiūrėta, auga įvairūs krūmai bei dekoratyviniai medeliai.

- Puiki vieta šeimai gyventi, kaimynystė yra visiškai suformuota, visi namai puikiai prižiūrėti, netoliese net keli tvenkiniai, todėl pasivaikščiojimai su šeima teiks vien malonumą.

- 1,7 km nuo namo nutuolęs įspūdingas Jašiūnų dvaras, prie kurio nulato vyksta įvarūs renginiai bei šventės;
- Iki Vilniaus ir atgal nuolatos važioja viešasis transportas;


KVIEČIAME APŽIŪRĖTI, kokybiškas namas su išskirtine vieta laukia jūsų!
  • Kaina: € 99 000
  • Kambariai: 5
  • Metai: 2008
  • Įrengimas: Pilnai įrengtas

Susijusios kategorijos
Parduodami namai Marijampolio k.

Ypatybės

  • Rūsys
  • Elektra
  • Su baldais

Vieta

Sekite NT naujienas