Parduodamas namas Minsko pl., Liepkalnis, Vilniaus m., Vilniaus m. sav., 120 m2 ploto, 1 aukštai

€ 139 000

Minsko pl. , Liepkalnis

Objekto tipas: Namas
5 kambariai 120 kv.m. 1 aukštai Dalinė apdaila

Aprašymas

Objekto segtuvas Parduodami šiuolaikinės architektūros, aukštos kokybės, du dvibučiai vieno aukšto namai. Puikus susisiekimas su miesto centru.

Namai atitinka A energetinio naudingumo klasę.

Šiuose namuose rasite visą tai ko ieško išrankūs pirkėjai – šiuolaikinė architektūra, patogus išplanavimas, pilnai išvystyta infrastruktūra, geras privažiavimas, terasos ir daug kitų privalumų, kuriuos pajusite atvažiavę į vietą.

Projektą vysto patikimas rangovas.

NAMAS:

- Plotas - 120 kv.m;
- Aukštų skaičius - 1;
- Kambarių skaičius - 5.

PAMATAI:
- Poliniai, gręžtinių polių, rostverkas apšiltintas iš vidaus ir apačios 150 mm storio polistirolu EPS 80. Cokolis apšiltinamas 200 mm polistirolu ir apdailinamas polimeriniu tinku.

SIENOS:
- Išorinės sienos - namo laikančiosios konstrukcijos - išorinių sienų mūras iš silikatinių blokelių, vidinės pertvaros iš GKP konstrukcijų.

STOGAS:
- Surenkamas iš gelžbetoninių plokščių. Apšiltinimas 350 mm polisterolu, dengtas dviejų sluoksnių prilydoma danga. Lietaus surinkimo sistema sujungta su lauko lietaus nutekėjimo sistema.

FASADO APDAILA, APŠILTINIMAS:
- Fasadas šiltinamas 250 mm storio polisterolu, apdailinamas dekoratyviniu tinku, maumedžio dailylentėmis.

LANGAI:
- Plastikiniai langai ir durys – atitinkantys A+ energetinę klasę. Angokraščiuai aptaisyti ekstrudiniu polistirolu.

DALINĖ APDAILA:
- Vidaus sienos tinkuotos kalkiniu tinku. Vidaus grindys išbetonuotos, šiltinimas 200 mm storio polistirolu ir betonavimas 70 mm storio su plastifikatoriumi šildomoms grindims;
- Vidaus elektros ir silpnos srovės – įrenginėjamas įvadas 10 kw galingumo, įrenginėjama el. instaliacija visame name, rozetės, jungikliai, UTP rozetės, saugiklių skydas su saugikliais – 0 ciklas (kabeliavimas), rozečių, jungiklių, kompiuterinio tinklo dėžučių įtvirtinimas, instaliacijai įrengti įvertintą 100 taškų;
- Šildymo sistemos su temperatūros reguliavimu įrengimas – montuojama grindinio šildymo sistema su termo reguliavimu kiekviename kambaryje (automatikos kabeliavimas, automatika nemontuojama);

SILPNOS SROVĖS:

- Signalizacijos įrengimas – įrenginėjama apsauginė ir gaisrinė signalizacija su judesio ir gaisriniais davikliais ir galimybė priduoti saugoti apsaugos įmonei (kabeliavimo darbai).

ŠILDYMAS:
- Numatyta oras - vanduo. Išvedžiota grindinė kolektorinė šildymo sistema, kolektoriai reguliuojami, išvedžiota instaliacija automatiniam šildymo reguliavimui į kiekvieną patalpą.

GERBŪVIS:
- Apželdinimas – užpilamas juodžemis, išlyginamas, vėja nesodinama;
- Lauko trinkelių ir bortų įrengimas (betono spalvos) – įrenginėjami pagrindai iš smėlio skaldos statomi vejos bortai ir klojamos trinkelės 6 cm storio, pilkos spalvos;
- Medinės terasos įrengimas – įrenginėjami g/b poliai, medinė konstrukcija ir maumedžio lentų terasa;
- Įvažiavimo automatinių vartų montavimas, sklypai aptveriami segmentinę tvora.

LAUKO INŽINERINIAI TINKLAI:
- Elektra - 10 Kw, 3-jų fazių. Į namą įvestas elektros įvadas, sumontuota elektros paskirstymo dėžutė;
- Vandens grežinys;
- Biologinis nuotekų valymo įrenginys;
- Vidaus vandentiekis ir kanalizacija (0 ciklas) – vidaus vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų klojimas iki prietaisų;
- Lietaus kanalizacija – montuojama vandens surinkimo kanalizacija nuo stogo.

Dėl namo techninės specifikacijos kreipkitės telefonu 8-610-61116

Jeigu Jus sudomino šis namas, bet esate nepardavę savo buto ar kito nekilnojamojo turto, kreipkitės, padėsime tai padaryti.
  • Kaina: € 139 000
  • Kambariai: 5
  • Metai: 2019
  • Įrengimas: Dalinė apdaila

Susijusios kategorijos
Parduodami namai Vilniaus m.

Ypatybės

  • Elektra
  • Dujos

Vieta

Sekite NT naujienas