Ežerų terasos

nuo € 83 700

Trakų r. sav.

2 aukštai

Aprašymas

“Ežerų terasos”- ČIA GERA GYVENTI!
Siūome Jums gyvenimą pačiame gamtos glėbyje, ant Babruko ežero kranto.
Kur pro atvirą langą sklinda rytinis paukščių čiulbesys ir kambarius užlieja gaivus žalumos kvapas. Virš ežero besisklaidanti tiršta migla persipina su pirmaisiais saulės spinduliais ir lėtai judėdama vandens paviršiumi budina gamtą. Ramus kiemas keturių ežerų ir miškų apsuptyje. Uždara teritorija, pasivaikščiojimo takeliai su suoliukais, didelis lieptas vandens pramogoms, puikiai suplanuoti butai su didelėmis terasomis ir nuostabiu vaizdu į ežerą. Visai šalia Trakų centras.

- Siūlome 77.01-93.28 ploto, 2-3 jų kambarių butus
- Kiekvienam butui priklauso erdvi terasa 14-30 ploto, orientuota į ežerą, pietų kryptimi
- Jūsų pasirinkimui pastatyti 6 namai 4-10 butų
- Mažaaukštė statyba 2- jų aukštų namai
- Privati aptverta gyvenvietės teritorija, užtikrinanti saugumą ir ramybę
- Maža bendruomenė, todėl jūs vieni kitus puikiai pažinsite
- Kiemas toli nuo pagrindinio kelio, todėl jūsų vaikai gali saugiai jame žaisti
- Gyvenimas gamtoje, tačiau su visais patogumais
- Trakų mieste, iki kurio vos keletas minučių pėsčiomis, rasite darželius, mokyklas, būrelius vaikams ir sporto klubus, parduotuves bei vaistines.
- Vilnių pasieksite greitkeliu, patogiai ir be kamščių per pusvalandį
Laikas, praleistas kartu su šeima, yra vertas kiekvienos sekundės!
O Jūsų vaikai auga švarioje ir saugioje aplinkoje - žaidžia gryname ore, pliuškenasi ežere ir dūksta žaidimų aikštelėje. Iškylos gamtoje taps šeimos tradicija, nes dabar joms pasiruošti labai lengva ir paprasta. Šalia esanti pieva su vaizdu į ežerą - vos keletas žingsnių nuo jūsų namų durų.
Babruko ežeras - puiki vieta vandens pramogoms. Čia galite irstytis valtimi, žvejoti, maudytis ar lepintis saule ant liepto. Šalia esantys miškai puikiai tinka ramiems pasivaikščiojimas, grybavimui arba bėgiojimui ir važinėjimui dviračiais.

BUTŲ KAINOS
2 kambarių butų: 83 700 EUR
3 kambarių butų: 105 422 EUR

PASTATO CHARAKTERISTIKOS

Perdangos ir lubos - Perdangos monolitinės tarpaukštinės, lubų siūlės tarp plokščių neužtaisytos, lubos netinkuotos, neglaistytos.
Stogas - Mažo nuolydžio, apšiltintas. Įrengta vidaus ir/ar išorinė lietaus vandens nutekėjimo sistema. Viršutinė danga
Langai ir palangės - butuose – kamerų mediniai, su stiklų paketu. Kiekvienoje patalpoje po vieną varčią atsidaro dviem kryptimis su mikroventiliacija. Oro ventiliacija - natūrali. Vidinės palangės – neįrengiamos.
Durys - Įėjimo į butą – viengubos šarvuotos daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, su išorės apdaila, 2 spynos,“akutė”. Vidinės buto durys neįrengiamos.
Grindys - Visame buto plote ir san. mazge įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas su garso izoliacija. Buto grindų dangos nesudėtos. Horizontalių paviršių (grindų) hidroizoliacija san. mazguose neįrengiama.
Terasos - Terasų grindys – išlyginamasis betono pagrindas ant gelžbetoninės plokštės su hidroizoliacija. Įrengta akmens masės neslidi plytelių danga. Sumontuoti turėklai. Įrengtas lauko apšvietimas. Pertvara tarp kaimynų medinė.
Šildymas - Pilnai įrengta namo šildymo sistema nuosava katilinė kvartalui, šilumos tinklų (šilumos mazgas, bendri stovai). Įrengta kolektorinė sistema su autonomine apskaita. Sumontuoti balti lakštinio tipo plieniniai radiatoriai su termoreguliatoriais. Grindinis šildymas neįrengiamas.
Vėdinimas - Oro pritekėjimas į patalpas numatytas per langus. Oro ištraukimas ventiliaciniais kanalais iš virtuvės ir san.mazgo arba vonios ir WC.
Vandentiekis - Prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Vamzdžių įvadai su aklėmis pagal projektą privedami į virtuvę ir sanmazgus (be išvedžiojimo iki san. prietaisų). Santechniniai prietaisai nestatomi. Sumontuota buto vandens apskaita.
Nuotekos - Įrengiami buitinių nuotekų stovai. Vamzdžiai privedami į virtuvę ir san.mazgus (tik įvadai, be privedimo iki san. prietaisų).
Elektra - Įrengta projekte numatyta butų elektros apskaita. Bute padaryti išvadai rozetėms, jungikliams, šviestuvams su dėžutėmis pagal projektą, elektrinės viryklės įvadas. Bute įrengtas skydelis su automatiniais išjungėjais. Transformatoriai halogeniniam apšvietimui, šviestuvai, jungikliai, rozetės ir kiti elektriniai prietaisai – neįrengiami.
Silpnos srovės - Kiekviename bute pastatyta silpnų srovių laidų paskirstomoji dėžutė. Įrengiami pasikalbėjimo-namo durų atidarymo ragelis (domofonas). Telefono ir televizijos rozetės neįrengiamos. Telefono, kabelinės televizijos ir pan. prijungimo darbus po abonentinės sutarties pasirašymo atlieka gyventojo pasirinktas paslaugų tiekėjas (laidinio telefono ryšio tiekėjas, kabelinės televizijos kompanija ir pan.).
Bendro naudojimo objektai - Betoniniai privažiavimo keliai, automobilių parkavimo grindys išklotos trinkelėmis, įrengtas apšvietimas. Įvažiavimas į teritoriją - automatiniai sekcijiniai vartai ir/ar kelio užtvarai.
Aplinkos sutvarkymas - Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai. Asfaltbetonis, trinkelių danga, šaligatviai, apželdinimas, gatvės ir kiemų apšvietimas. Ežero pakrantėje įrengtas lieptas, paplūdimio zona.

  • Kaina nuo: € 83 700
  • Aukštai: 2
  • Adresas: Trakų r. sav.

Sekite NT naujienas