RO16

nuo € 1700

Vilnius, Pavilnys

16 butų 1/2 aukštai

Aprašymas

PROJEKTAS RO16

Tai pirmas ir kol kas vienintelis individualių namų kvartalas Vilniuje, kurio architektūrai, jos suderinimui su vietove, kvartalo koncepcijai ir bendriems bei individualiems sprendiniams buvo skiriamas toks dėmesys nuo pirmosios projekto fazės.

 • Urbanistinė idėja

Aukščiausia Vilniaus kalva ir nuo jos atsiveriančios pasakiškos panoramos – nekvescionuojami vietovės privalumai, darantys didžiausią įtaką siūlomai gyvenamųjų namų kvartalo architektūrai.

 • Landšaftiniai sprendiniai

Architektūriniai pasiūlymo sprendiniai yra nulemti charakteringo teritorijos reljefo. Todėl maksimaliai siekta išsaugoti teritorijos peržvelgiamumą ir neaprėpiamos erdvės pojūtį.

 • Architektūrinė idėja, tūriniai sprendiniai

Mūsų pasiūlymo architektūrinė vizija – suderinti atvirumą ir privatumą. Architektūros skaidrumas užtikrina betarpišką ryšį su vietovės vaizdinėmis panoramomis, o privatumas – pagrindinė kokybiško kasdienio gyvenimo sąlyga.

Namų planinė struktūra organizuojama laisvo planavimo principu privačias erdves slepiant nuo kvartalo viešųjų erdvių už reljefo plastiką atkartojančių sienų, taip vizualiai skaidrus namas tampa privatus ir apsaugotas nuo pašalinių žvilgsnių ir taip pat leidžia ten gyvenantiems betarpiškai būti gamtoje.

Vienas kito atžvilgiu, namai komponuojami laikantis parkų planavimo taisyklių. Privatumas kuriamas parteriniame namo aukšte formuojant pusiau uždarus (pusiau atvirus) kiemus, tarsi įspaudžiant reljefą ir taip sukuriant iš trijų pusių atribotą erdvę – kiemą. Kiekvieną sklypą siūlome „pažymėti“ tauriu vietovės gamtiniui biotopui būdingu medžiu (ąžuolas, klevas, beržas, liepa...) – tarsi šeimos medžiu, žyminčiu naujo gyvenimo etapo pradžią.

Kiekvienas gyvenamasis namas suprojektuotas iš dviejų tūrių: skaidraus gyvenamojo ir privataus šeimos poilsio. Tūriai – skaidrusis ir privatusis – komponuojami skirtinguose reljefo lygiuose ir tampa atskirais pastato aukštais su savo atskirais išėjimais į lauką – iš „skaidraus gyvenamojo“ į terasą, iš „privataus šeimos“ į pusiau uždarą kiemą. Patalpų insoliacija užtikrinama „šviesos skėčiais“ – virš pagrindinio patekimo į pastatą ir laiptinės suprojektuotais tūriniais švieslangiais, kurie bet kuriuo šviesiu paros metu užtikrina natūralios šviesos patekimą į abu pastato aukštus, o tamsiu paros metu kuria kvartalo „kelrodės šviesos“ siluetą.

Norime kiekvieną dieną grožėtis nuostabiais vaizdais ir taip pat užsitikrinti privatumą.
Norime vaizdais grožėtis ne tik būdami namuose, bet kiekvieną dieną grįždami į juos, išėję į kiemą atsikvėpti ar pasivaikščioti po apylinkes. Todėl mūsų siūloma užstatymo vizija – tolygiai plane išsibarstęs ir reljefo siluetą atkartojantis namų tūrių užstatymas, kurių kiekvieno pasukimo kryptis „gaudo“ geriausius vaizdus sau ir stengiasi tų vaizdų neužstoti kaimynui.

VIETA IR INFRASTRUKTŪRA

Vos 16-a individualių gyvenamųjų namų uždaroje 5-ių hektarų teritorijoje.

Privatus žalias parkas su pasivaikščiojimo takais.

Žavinga gamta šalia Rokantiškių kalvos, kerinčios panoramos.

Pilnai sutvarkytas ir išvystytas gerbūvis leis džiaugtis tvarkinga ir saugia aplinka: uždara, aptverta teritorija, asfaltuotos gatvės, šaligatviai, apšvietimas, rūdinto plieno tvoros, vartai ir varteliai. Kiekvienam sklypui bus pasodinamas taurus šeimos medis, menantis naują gyvenimo etapo pradžią. 

SIŪLOMI APDAILOS LYGIAI 

Namo apdailos I lygis

 • Pamatai: gręžtiniai poliniai, monolitinis rostverkas. Apšiltinta poliuretano plokšte.
 • Sienos ir perdangos: monolitinis gelžbetonis.
 • Laiptai: monolitinis gelžbetonis.
 • Stogas: monolitinis gelžbetonis, apšiltinimas - poliuretano putos, danga – dvikomponentė poliuretano, parapetai - plieninis karkasas, poliuretano plokščių apšiltinimas, lakštinė danga.
 • Fasadas: apdailinis betonas arba natūralus “laukinis” akmuo. Ventiliuojamas - natūralaus arba patinuoto vario, dažyto aliuminio lakštai. Fasado apšiltinimas - poliuretano plokštės.
 • Langai ir durys: fasadinė konstrukcija “Reynaers” CW50 SC-HI, įėjimo durys “Reynaers” Masterline 10, slankiosios durys “Reynaers” CP155 LS, spalva – grafitas, stiklo paketai - dviejų kamerų, vienas stiklas su saulės kontrolės ir žemos emisijos danga, vidinis stiklas su žemos emisijos danga, su termo rėmeliu, U vertė 0,6 W/m2K.
 • Garažo vartai: segmentiniai su automatine pavara.
 • Terasa: maumedžio medienos lagės ir Kumaru medienos terasinės lentos.
 • Tvora, vartai ir varteliai: rūdinto plieno profilių segmentinė su monolitiniu rostverku, varteliai rūdinto plieno profilių su elektromagnetine spyna, vartai rūdinto plieno profilių su automatine pavara.
 • Gerbūvis: aikštelė prieš namą iš granito trinkelių. Teritorija sutvarkyta, išlyginta, augalinio dirvožemio. Pagal architekto sumanymą, kiekvieno namo sklype, bus pasodintas taurusis medis pasirinktinai numatytoje vietoje.
 • Vandentiekis, nuotekos, elektra: elektros atvedimas iki įvadinio skydo ir pridavimas ESO. Kabelis įvadui AL5x16mm, įrenginėjamas įvadas. Vanduo miesto - atvestas į namą. Nuotekos miesto - atvestos į namą.
 • Ryšys - šviesolaidis “Telia”.
 • Lietaus nuotekos - vietinė lietaus nuotekų surinkimo ir infiltracinė sistema.


Apdailos II lygis:

 • Vidinės pertvaros: GKP konstrukcijos (pagal KNAUF technologiją).
 • Grindys: 1-ame aukšte apšiltintos 250 mm storio polistirolu ir išbetonuotos 70 mm storio su plastifikatoriumi šildomoms grindims, 2-me aukšte šiltinama 50mm storio polistirolu, 20mm akmens vata.
 • Vidaus tinkavimas: vidinių ir išorinių sienų tinkavimo darbai kalkių – cemento skiediniu arba gipsiniu tinku.
 • Angokraščių aptaisymas ekstrudinio polistirolo plokštėmis: vidinių angokraščių papildomas šiltinimas polistirolu.Vidaus elektros ir silpnos srovės: įrengiama el. instaliacija visame name, rozetės, jungikliai, TV rozetės, saugiklių skydas su saugikliais. 0 ciklas - kabeliavimas, rozečių, jungiklių, kompiuterinio tinklo, TV dėžučių įtvirtinimas, varžų matavimai ir pridavimas Valstybinei energetikos inspekcijai, kabeliai rozetėms CU3x2,5mm, kabeliai apšvietimui CU3x1,5mm, El. Viryklei - CU5x2,5mm. Internetinis kabelis - CAT 5a. Elektros instaliacijai įrengti įvertintą 150 taškų. Papildomo taško kaina – 20 eurų.
 • Signalizacijos įrengimas: įrenginėjama apsauginė ir gaisrinė signalizacija su judesio ir gaisriniais davikliais su galimybe priduoti saugoti apsaugos įmonei (kabeliavimo darbai).
 • Šildymas / šaldymas ir vėdinimas: geotermijos sistema “Tenko”. Kapiliarinis lubinis šildymas ir šaldymas. Grindinis šildymas sanitariniuose mazguose, virtuvės zonoje, garaže. Dviejų zonų rekuperacinė sistema dviaukščiuose namuose, vienos zonos rekuperacinė sistema vienaukščiuose namuose.


Apdailos III lygis:

 • Grindys: garaže ir katilinėje numatyta akmens masės plytelių apdaila, įrengiami nuotekų trapai. Sanitariniuose mazguose ir virtuvės zonoje numatyta keraminių plytelių apdaila. Fojė, svetainėje ir kituose kambariuose numatyta kietmedžio parketlenčių danga.
 • Sienos ir lubos: garaže ir katilinėje numatyta sienų keraminių plytelių apdaila iki 1,8m., virš jų ir lubos dažomos faktūriniais dažais. Virtuvės ir pagalbinės patalpos sienelės apdailinamos keraminėmis plytelėmis. Virtuvės ir svetainės lubos ažūrinės su tūrine kietmedžio detalių apdaila. Kitų kambarių sienos ir lubos pakabinamos GKP konstrukcijos, glaistomos ir dažomos.
 • Laiptai: pakopų apdailai naudojama kietmedžio mediena arba natūralus akmuo, aptvėrimai iš lakštinės apdailos, su derančiu porankiu.
 • Apšvietimas: visur įrengiamas paslėptas diodų apšvietimas. Išoriniai šviestuvai nevertinami. Santechninė įranga: vonia, dušo kabinos, praustuvai, unitazai, bidė (Villeroy&Boch premium lygio), maišytuvai (Hansgrohe premium lygio). Kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai.
 • Protingo namo sistema: įrengiamas protingo namo sistemos bazinis modulis (šildymo, šaldymo, vėdinimo ir apšvietimo valdymas).
 • Vidaus durys: kietmedžio durys su apvadais ir rankenomis bei spynomis.
 • Montuojama papildoma įranga: paslėpti karnizai užuolaidoms su automatine pavara. Tinkleliai nuo vabzdžių ant varstomų langų ir terasos durų. Rozetės ir jungikliai. Vandens nugeležinimo ir nukalkinimo sistema. Domofonas su video funkcija.Daugiau informacijos:

www.ro16.lt

FB: RO16

INSTAGRAM: @RO16namai • Butai: 16
 • Kaina nuo: € 1700
 • Aukštai: 1/2
 • Adresas: Vilnius, Pavilnys

Sekite NT naujienas