Išskirtinis NT projektas Žvėryne "Birutės 18"

Prestižinėje, kurorto aura alsuojančioje Birutės gatvėje, pačioje Vilniaus širdyje, šalia Neries upės ir Vingio parko, įsikūrę prabangūs apartamentai – tai ideali vieta, vertinantiems gyvenimą miesto centre, stilingą aplinką ir asmeninį privatumą, viliojanti savo ramybe, saugumu ir už lango ošiančiu pušynu.
Plačiau

Naujas gyvenamojo būsto projektas Vilniaus senamiestyje

Tikrajame Vilniaus Senamiestyje – Labdarių gatvėje plėtojamas daugiabučio gyvenamojo namo projektas „CNTRL“. Tai namai, norintiems turėti nuosavą būstą pačiame miesto centre ir mėgautis visais Senamiesčio teikiamais privalumais. Projekto vieta yra atokiau nuo gatvių šurmulio, nes transporto eismas yra ribojamas, o išpuoselėta teritorijos aplinka aptverta bei stebima vaizdo kameromis, kas užtikrina gyventojams privatumą ir saugumą. Ieškantiems miesto pramogų ar aktyvaus poilsio, šalimais yra vilniečių ir miesto svečių itin pamėgtos Vilniaus ir Islandijos gatvės, Gedimino prospektas, Katedros aikštė, Bernardinų sodas.   CNTRL projekte galime pasiūlyti nuo 34 m² iki 61 m² ploto (1–3 kambarių) butus su aptvertu namo kiemeliu, šiuolaikiškomis vėdinimo, vėsinimo, šildymo ir aplinkos stebėjimo sistemomis, balkonais, aukštomis lubomis, požemine automobilių saugykla su elektromobilių įkrovimo stotele, dviračių saugyklomis ir liftu pastate.
Plačiau

Ekologiškas „Aurių“ miestelis

Įkvėpti gyvenimo darnoje su gamta pavyzdžio, kalvotame Vilniaus apylinkių kraštovaizdyje, kuriame ekologišką „Aurių“ miestelį. Gyvenvietė išsiskirs kokybiškai įrengtomis viešosiomis erdvėmis, prie natūralios gamtos jautriai pritaikyta visa reikalinga infrastruktūra ir tarpusavyje derančia pastatų architektūra.   „Aurių“ miestelyje pagalvojome apie Jūsų patogumą, todėl įrengsime: miesto vandentiekio ir kanalizacijos sistemas; lietaus surinkimo sistemą; elektros įvadus kiekvienam sklypui; asfaltuotuos kelius ir gatvių apšvietimą; žalias teritorijas; poilsio ir žaidimų, daržininkystės erdves.   „Aurių“ miestelyje pirmu etapu įsikurs 35 šeimos. Tapkite pirmaisiais miestelio gyventojais: www.auriai.lt
Plačiau

"Preilos Perlas"

Kuršių nerija – vienas iš didžiausių Lietuvos pasididžiavimų. Čia viešpatauja gamta: miškų masyvai,  didžiosios kopos, smėlynai, skalaujami marių ir jūros vandenų. Mažytė, pasislėpus nuo vėjų už kopų, dailiai išpuoselėta Preila – Neringos perlas – yra ramybės oazė.
Plačiau

Apartamentai Palangoje "Vytauto 80"

Kokybiškas poilsis reikalauja tinkamos aplinkos. Vadovaudamiesi šiuo požiūriu ir kūrėme Vytauto 80 apartamentų architektūrinį sprendimą. Apartamentai puikiai tiks aktyvaus poilsio ieškančiam žmogui, norinčiam būti pačiame miesto įvykių sūkuryje. Vytauto 80 apartamentai pasižymi vieninga architektūrine koncepsija bei harmonija su miesto pastatais. Užtikriname, jog šie poilsio apartamentai leis jums ilsėtis be jokių rūpesčių. Jūsų atostogos Palangoje visada bus nepakartojamos ir į patogiai išplanuotą būstą bus visada malonu grįžti ir ilsėtis.
Plačiau

Kopų Perlai

„Kopų perlai“ – penkių aukščiausios klasės namų kompleksas, darniai įsiliejantis į pajūrio gamtos peizažą. Būstai išsiskiria savo kokybe, puikia vieta (vos 5 min. iki jūros) ir nenusakomu vaizdu pro langus.
Plačiau

Kuršių vilos

Vilnijanti Baltijos jūra, smėlis, paplūdimiai ir senovę menančių parkų gaiva. Pristatome Jums unikalų projektą, atokiau nuo Basanavičiaus gatvės  šurmulio, vos kelios minutės iki paplūdimio. Tai 6 namų kompleksas, kuriuose įrengta 15 prabangių apartamentų.  
Plačiau
VISI APARATAMENTAI PARDUOTI

Išskirtinis NT projektas Žvėryne "Birutės 18"

Adresas:Birutės g. 18, Vilnius
Plotai: nuo 44.6 m² iki 173.59 m²
Kaina: nuo 3534 € už m²
Plačiau

Naujas gyvenamojo būsto projektas Vilniaus senamiestyje

Adresas:Labdarių g. 6A, Vilnius
Plotas: 25 m² - 61 m². Butus galima jungti.
Aukštų skaičius: 5
Plačiau

Ekologiškas „Aurių“ miestelis

Adresas:Bendoriai, Vilniaus raj., 15 km atstumu nuo Vilniaus miesto centro , Vilnius
Kaina:29 900.00 €
Sklypų plotai:: 10 -12 arų
Kaina:: nuo 29 900 Eur
Plačiau

"Preilos Perlas"

Adresas:Preilos g. 85, Neringa
Kaina: nuo 2917 Eur/ m²
Plotas: nuo 37.45 m² iki 79.95 m²
Plačiau

Apartamentai Palangoje "Vytauto 80"

Adresas:Vytauto g. 80, Palanga
Plotai: nuo 23.07 m² iki 74 m²
Kainos nuo: 2 900,00 € / m²
Plačiau

Kopų Perlai

Adresas:Ajerų g. 30, Palanga, Palanga
Plotai : nuo 33.11 m² iki 78.81 m²
Kambarių skaičius : nuo 2 iki 4
Plačiau

Preilos krantas

Adresas:Preila, Neringa
Kaina: nuo 2700 Eur/m²
Plotas: 24 - 59 m²
Plačiau

Namai, kurie įkvepia…

Adresas:Aguonų g. 12, Vilnius
Plotas: 74.37 m2 - 167 m2
Kambariai: 2 - 5
Plačiau

Butai Verkių parko apsuptyje

Adresas:Verkių g. 68, Verkiai, Vilnius
Plotas: 65 -180 m2
Kambariai: 2-5
Plačiau
VISI APARATAMENTAI PARDUOTI

Butai projekte "AURA Druskininkai"

Adresas:Jokūbo g. 1, Druskininkai
Plotas: 77 m² - 90 m²
Aukštai: 4
Plačiau
VISI APARATAMENTAI PARDUOTI

Kuršių vilos

Adresas:Kęstučio g. 31, Palanga
Kaina: nuo 3.320 EUR/m2
Plotas: 59.64 m² - 86.06 m²
Plačiau

Į pradžią