KANSO - naujas gyvenamojo būsto projektas Užupyje

KANSO www.kanso.lt KANSO – gyvenamųjų namų projektas Užupyje, plėtojamas pagal kanso dizaino koncepciją, propaguojančią minimalistinės estetikos filosofiją. Projektas plėtojamas - Bernardinų sodo, Kalnų ir Belmonto parkų sankirtoje; artimiausias kaimynas – Senamiestis. INOVATYVŪS IR KOKYBIŠKI ARCHITEKTŪRINIAI IR TECHNINIAI SPRENDIMAI Trys atskiri korpusai su juos jungiančia požemine automobilių parkavimo aikštele Uždaras vidinis kiemas su terasuotais želdiniais Visi butai su dideliais balkonais ar terasomis Namų fasadai – klinkerio plytelių Grindinis šildymas su individualia apskaita Medinių rėmų langai Oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemų įvadai KOKYBĖ IR FUNKCIONALUMAS Racionalus kiekvieno buto suplanavimas (visi kvadratiniai metrai efektyviai panaudoti ir nėra nereikalingų) Daiktų saugojimui yra atskiros patalpos (sandėliukai) požeminėje aikštelėje Grindis siekiantys langai užtikrina natūralų ir jaukų patalpų apšvietimą bei erdvės pojūtį PROJEKTO ĮGYVENDINIMAS (STATYBOS) ATLIEKAMAS VIENU ETAPU Statybų užbaigimas 2020 m. I ketvirtis PROJEKTĄ ĮGYVENDINA PATYRUSI PROFESIONALŲ KOMANDA Projektuotojas: UAB “Renova” Generalinis statybų rangovas: UAB “Eikos statyba” Projekto pardavimų partneris: „Re&Solution“ SAUGUMAS Aptverta privati teritorija Įdiegta vaizdo stebėjimo sistema Uždaras vidinis kiemas Saugoma uždara požeminė stovėjimo aikštelė Rakinamos laiptinės su praėjimo kontrole KANSO Mažiau yra daugiau
Plačiau

Naujas gyvenamojo būsto projektas Vilniaus senamiestyje

​ Tikrajame Vilniaus Senamiestyje – Labdarių gatvėje plėtojamas daugiabučio gyvenamojo namo projektas „CNTRL“. Tai namai, norintiems turėti nuosavą būstą pačiame miesto centre ir mėgautis visais Senamiesčio teikiamais privalumais. Projekto vieta yra atokiau nuo gatvių šurmulio, nes transporto eismas yra ribojamas, o išpuoselėta teritorijos aplinka aptverta bei stebima vaizdo kameromis, kas užtikrina gyventojams privatumą ir saugumą. Ieškantiems miesto pramogų ar aktyvaus poilsio, šalimais yra vilniečių ir miesto svečių itin pamėgtos Vilniaus ir Islandijos gatvės, Gedimino prospektas, Katedros aikštė, Bernardinų sodas.   CNTRL projekte galime pasiūlyti nuo 34 m² iki 61 m² ploto (1–3 kambarių) butus su aptvertu namo kiemeliu, šiuolaikiškomis vėdinimo, vėsinimo, šildymo ir aplinkos stebėjimo sistemomis, balkonais, aukštomis lubomis, požemine automobilių saugykla su elektromobilių įkrovimo stotele, dviračių saugyklomis ir liftu pastate.
Plačiau

Naujas, jaukus butų projektas Labdarių g. 8A

Vilniaus Senamiesčio širdyje, Labdarių g. 8A, jaukus, nedidelės apimties butų projektas. Name suplanuotas 31 butas su dviem atskiromis laiptinėmis. Pastatas išsiskiria unikalia ir prabangia architektūra. Siekiant sukurti organiškai į Senamiesčio panoramą įsiliejantį namą, naudojamos sendintos keramikinės plytos, granitas, medis. Pro viršutinių butų langus atsiveria nuostabūs vaizdai į Vilniaus senamiesčio panoramą. Gyventojams statoma erdvi dviejų aukštų ir 35 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Uždaras vidinis kiemas bei visoje teritorijoje įrengtos aukštos raiškos vaizdo stebėjimo kameros užtikrins gyventojų saugumą ir privatumą. Taip pat pasirūpinta ir pastato fasado, požeminės automobilių aikštelės, bendro naudojimo patalpų apšvietimu.
Plačiau

KANSO - naujas gyvenamojo būsto projektas Užupyje

Adresas:Užupis, Vilnius
Plačiau

Naujas gyvenamojo būsto projektas Vilniaus senamiestyje

Adresas:Labdarių g. 6A, Vilnius
Plotas: 25 m² - 61 m². Butus galima jungti.
Aukštų skaičius: 5
Plačiau

Išskirtinis NT projektas Žvėryne "Birutės 18"

Adresas:Birutės g. 18, Vilnius
Plotai: nuo 44.6 m² iki 173.59 m²
Kaina: nuo 3534 € už m²
Plačiau

Naujas, jaukus butų projektas Labdarių g. 8A

Adresas:Labdarių g. 8A, Vilnius, Vilnius
Plotai: nuo 40.5 m² iki 90.36 m²
Kainos: nuo 3200 eur/m²
Plačiau

Ekologiškas „Aurių“ miestelis

Adresas:Bendoriai, Vilniaus raj., 15 km atstumu nuo Vilniaus miesto centro , Vilnius
Kaina:29 900.00 €
Sklypų plotai:: 10 -12 arų
Kaina:: nuo 29 900 Eur
Plačiau

"Preilos Perlas"

Adresas:Preilos g. 85, Neringa
Kaina: nuo 2917 Eur/ m²
Plotas: nuo 37.45 m² iki 79.95 m²
Plačiau

Apartamentai Palangoje "Vytauto 80"

Adresas:Vytauto g. 80, Palanga
Plotai: nuo 23.07 m² iki 74 m²
Kainos nuo: 2 900,00 € / m²
Plačiau

Kopų Perlai

Adresas:Ajerų g. 30, Palanga, Palanga
Plotai : nuo 33.11 m² iki 78.81 m²
Kambarių skaičius : nuo 2 iki 4
Plačiau

Preilos krantas

Adresas:Preila, Neringa
Kaina: nuo 2700 Eur/m²
Plotas: 24 - 59 m²
Plačiau

Namai, kurie įkvepia…

Adresas:Aguonų g. 12, Vilnius
Plotas: 74.37 m2 - 167 m2
Kambariai: 2 - 5
Plačiau

Butai Verkių parko apsuptyje

Adresas:Verkių g. 68, Verkiai, Vilnius
Plotas: 65 -180 m2
Kambariai: 2-5
Plačiau
VISI APARATAMENTAI PARDUOTI

Butai projekte "AURA Druskininkai"

Adresas:Jokūbo g. 1, Druskininkai
Plotas: 77 m² - 90 m²
Aukštai: 4
Plačiau
VISI APARATAMENTAI PARDUOTI

Kuršių vilos

Adresas:Kęstučio g. 31, Palanga
Kaina: nuo 3.320 EUR/m2
Plotas: 59.64 m² - 86.06 m²
Plačiau

Į pradžią